strona główna menu english version
Biografia Dyskografia Multimedia Galeria Press room K2 Koncerty Muzycy Recenzje Partnerzy Store Linki Kontakt

© ad rem 2008


Sławomir Tokłowicz ur. 1968 - absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu /1992/ w klasie perkusji. Zwiazany był z wieloma zespołami muzycznymi: m.in. bluesowym Greenfields, Shalom, Etna /Grand Prix na Festiwalu „Bluesada” w Szczecinie w 1996r/, MBB /Grand Prix na Festiwalu „Jesień z Bluesem” w Białymstoku/. Obecnie Sławek grywa w Gospel Joy, Inicjatywie Muzyków Poznańskich „Wielbienie”, Lumen - pop oratorium, Greenfields. Swoje inspiracje muzyczne czerpie od uznanych na całym świecie perkusistów takich jak: Peter Erskin, Vinnie Colaiuta, Steve Gadd, Dennis Chambers...

Jarosław Wachowiak ur. 1966 - poeta saksofonu, absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu. Współpracuje z wieloma formacjami jazzowymi, m.in. Sax Brothers, Big Stan Band, Retro Jazz Quartet i Swing Brothers Band. Grywa m.in. z Hanną Banaszak, Zbigniewem Wromblem, Piotrem Kałużnym, Zbigniewem Górnym, Krzysztofem Kiljańskim. Jego kojące dźwięki można także usłyszeć podczas występów z Poznańskim Wielbieniem. Muzyk wyróżniany na wielu festiwalach, ostatnio jako najlepszy instrumentalista podczas XII Big Band Festival w Nowym Tomyślu.

Łukasz Chojnacki ur. 1972 - absolwent kulturoznawstwa UAM Poznań – basista, grywał w zespołach: Take It Easy, Breaking News, koncerty m.in. w studiu im. Agnieszki Osieckiej, w programie „Hołdys Guru Ltd.” w MTV, którego piosenka „Coffee Cup” znalazła sie na 6 części składanki „Smooth Jazz Cafe”. A także w zespołach MBB, The Medley, White Garden, Poznańskim Wielbieniu, Gospel Joy. Udziela się jako muzyk sesyjny. Nagrywał płyty z Jarosławem Wasikiem, Zbigniewem Górnym i z zespołem White Garden. Obecnie gra z Breaking News, Freak Jazz, z Katarzyną Skrzynecką. Łukasz to także autor tekstów piosenek, tekstów kabaretowych, wierszy i ciekawych realizacji wideo. Hobby: Samoloty i komputery.

Radosław Mateja ur. 1991 - pianista, kompozytor i aranżer. Student dwóch kierunków Akademii Muzycznej w Poznaniu: kompozycji oraz organów. Ukończył z wyróżnieniem POSM I i II st w Poznaniu. Zajmuje się repertuarem zarówno klasycznyn jak i rozrywkowym.